technicos
1105 defa okundu.


İnşaat Mühendisliği Öğrenci Atölyesi TUNNEL 22 Ekim'de İMO Karaköy'de Başlıyor!
Gizem Sığla Açıkelli

TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi'nin bu yıl ilk defa düzenleyeceği öğrenci atölyesi olan "TUNNEL" 22 Ekim 2016 tarihinde İMO İstanbul Şubesi Karaköy Hizmet Binası'nda gerçekleştirilecek. İnşaat mühendisliği öğrencilerinin lisans eğitiminde aldığı bilgileri, interaktif ve uygulamalı bir şekilde destekleyecek bu çalışma ücretsiz olarak düzenleniyor.

Mevcut mühendislik eğitimine ve uygulamalarına eleştirel açıdan bakan öğrencilerin katılımını hedefleyen çalışma, problemlere getirilecek alternatif çözümleri çok yönlü olarak tartışmayı hedefliyor. 

      

Atölye yürütücüsü İnşaat Mühendisi Alper Uluşan, etkinliğin çağrı metninde, "Başlangıcında sormanın - sorgulamanın önemi ve mühendisin temel yaklaşımı üzeri çalışmalarla başlayacak atölye devamında belli haftalarda konuklar alınarak ve tasarımlar gerçekleştirilerek devam edecektir. Atölyede genel amaçlı mühendislik yazılımlardan, etkileyici mühendislik çözümlerinden, yapısal davranış ilkeleri ve temel fiziksel parametrelere kadar birçok konu doğa-insan-yaşam-felsefe ekseninde ele alınarak tartışılacaktır." diyerek çalışmayı açıklıyor.

Kayıtlar için : +90 212 2932000 / 111 Alper ULUŞAN
TMMOB İMO İstanbul Şube Kemankeş Mah. Mumhane Cad. No:21 Karaköy / İSTANBUL


1 kişi puan verdi
Yorumlar
En Çok Okunan Haberler

En Çok Puan Alan Haberler